Instalacje fotowoltaiczne dla firm Łódź, Kutno, Łowicz, Pabianice, Skierniewice, Zgierz.

Fotowoltaika w firmie generuje realne oszczędności, niższy pobór energii z sieci i odsprzedaż nadwyżek energii.  Zacznij korzystać z taniej energii, zadzwoń + 48 6060888623, szybka wycena i montaż, tani leasing. Fotowoltaika to szybki zwrot z inwestycji w elektrownię fotowoltaiczną w skali 10-15% rocznie. instalacje fotowoltaiczne dla firm łódź, zgierz, skierniewice, pabianice, kutno, tomaszów

Instalacja fotowoltaiczna w firmie to:

  • bezpieczeństwo zasilania
  • stałe ceny energii
  • komfort
  • ekologia
  • prestiż

Polska tradycyjna energetyka jest przestarzała Instalacja fotowoltaiczna daje bezpieczeństwo dostaw i stałą cenę energii… Mikroinstalacje fotowoltaiczne to elektrownie, których moc wytwórcza nie przekracza 50 kW. Zgodnie z polskim prawem tej wielkości systemy nie wymagają pozwoleń na budowę, koncesji na wytwarzanie prądu, prowadzenia działalności gospodarczej, decyzji środowiskowych a operator sieci elektrycznej przyłącza je na własny koszt na zasadach zgłoszenia.

Instalacje fotowoltaiczne dla firm Łódź, Skierniewice, Pabianice, Kutno

Fotowoltaika to innowacyjna i przyjazna dla środowiska technologia, która przetwarza energię słoneczną w energię elektryczną. Dzięki instalacji fotowoltaicznej łatwo zaoszczędzić na kosztach energii elektrycznej i zyskać stabilność dostaw. Aby skorzystać z tych dobrodziejstw konieczny jest najnowocześniejszy i niezawodny sprzęt liderów w branży.

Tabela  instalacji z podziałem na  moc i powierzchnię:

kalkulacja fotowoltaiki instalacji solarnej dla firm łódź, skierniewice, pabianice, kutno, tomaszów
Gwarancja 25 lat pozyskiwania energii z elektrowni fotowoltaicznej daje pewność dobrej inwestycji … to Państwu gwarantujemy.
Przykładowe instalacje wykonane przez naszą firmę w zakładce – Wybrane realizacje

Kontakt: marketing@grupaekosystemy.pl, tel. +48 606888623